Астрологічний проноз на жовтень

Овен (20 березня – 19 квітня)
Зорі підготували вам на жовтень непрості завдання, вирішення яких потребує максимум зусиль. Будьте терплячі до всіх проблем підходьте без зайвих емоцій і з холодною головою. Так ви зможете не просто здолати перешкоди, а здобути від цього несподівану радість і непоганий прибуток. Із другої половини жовтня вирішаться фінансові питання. Грошей буде приходити стільки, скільки потрібно. Порадують також любовні питання. Раптова зустріч чи ситуація допоможе відродити давні стосунки, які можуть стати дуже серйозними. 
Особливо сприятливі дні гороскопу: 1, 14, і 31 жовтня. Дні, в які Овнам слід проявити обережність: 3, 13, та 23 жовтня.

Тілець (20 квітня – 20 травня)
Жовтень для Тільця – прекрасна пора поміркувати, оцінити свої дії, а також і вчинки свого оточення. Зірки дають раду: для того, щоб вибрати правильний шлях, спробуйте уявити, до чого все це призведе, наприклад, через рік. Перші дні місяця будуть завантажені роботою. Зосередьтеся на ній і тоді в подальшому зможете більше відпочивати. Важливим буде питання вибору. У тій чи іншій мірі від ваших рішень залежатиме подальша доля. В особистих справах на вас чекатимуть несподіванки, але, на щастя, переважно приємні.
Особливо сприятливі дні гороскопу Тільців для будь-яких справ і починань: 3, 10 і 29 жовтня. Дні, в які Тільцям слід бути обережним: 4, 13 та 23 жовтня.

Близнюки (21 травня – 20 червня)
Для Близнюків жовтень стане місяцем змін. Попри успіх, який буде як і раніше супроводжувати вас, періодично доведеться відстоювати свій авторитет. Люди, що вас люблять, підтримуватимуть. Творчість, любов і діти будуть компенсувати будь-які складнощі, що можуть виникати на вашому шляху. Пошуки нової світоглядної позиції, інтерес до подій у світі й політиці змусять Близнюків багато про що задуматися. Ви почнете сприймати події інакше, ніж раніше. В енергетичному плані місяць досить напружений, тому важливо дозволяти собі більше відпочивати, щоб мати можливість повноцінно працювати або вчитися.
Особливо сприятливі дні для будь-яких справ і починань: 8, 19 і 30 жовтня. Дні, в які Близнюкам слід проявити обережність: 4, 12 і 17 жовтня.

Рак (21 червня – 22 липня)
Цей місяць буде досить позитивним. Щоправда завжди існує небезпека переоцінити свої сили і взяти на себе більше зобов’язань, ніж існує можливостей їх виконати. Події, що відбуваються в соціальному житті можуть вплинути на відчуття стабільності, але всі хвилювання виявляться безпідставними. Це стане цілком зрозуміло вже в другій половині місяця. У кінці місяця вдома на вас чекатиме радісна подія романтичного характеру. 
Особливо сприятливі дні для будь-яких справ і починань: 1, 14 і 29 жовтня. Дні, в які Ракам слід проявити обережність: 5, 12 і 18 жовтня.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Цей місяць буде просто перенасичений спілкуванням. Причому воно виявиться дуже різним – як приємним, так і не дуже. Але, якщо з’явиться бажання відновити стосунки з давніми друзями чи родичами, яких не бачили багато років, то кращого часу вам не знайти. У першій половині місяця Левів очікують успіхи в подорожах, навчанні, творчості, в літературній та інформаційній діяльності. Друга половина принесе з собою важливі зустрічі, пропозиції, ідеї, поїздки. В особистому житті жовтень принесе багато приємних несподіванок і безліч спільних планів на майбутнє. Не всі з них здійсняться, але сам процес планування піде на користь вашим стосункам.
Особливо сприятливі дні гороскопу Левів для будь-яких справ і починань: 2, 11 і 28 жовтня. Дні, в які Левам слід проявити обережність: 3, 12 і 22 жовтня.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
У жовтні у Діви настає час конкретного втілення давно вимріяних ідей. Це сприятиме зростанню матеріального добробуту і неочікуваним покупкам. Місяць подарує безліч цікавих і важливих завдань, але завдяки аналітичному складу розуму ви зможете втримати під контролем усі важливі для вас справи, виділяючи найголовніше. Сімейні стосунки порадують спокоєм і теплом. Самотні Діви отримають можливість зустріти свою другу половинку, але якщо хочете справити враження, доведеться трохи попрацювати над собою.
Особливо сприятливі дні гороскопу для будь-яких справ і починань: 7, 15 і 25 жовтня. Дні, в які Дівам слід проявити обережність: 2, 12 і 21 жовтня.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Цей місяць для Терезів надзвичайно важливий стосовно покращення фінансового благополуччя. Щоправда для цього доведеться добре попрацювати. У першій половині місяця ви потрапите в центр уваги друзів і колег. Скористайтеся своєю популярністю не лише для покращення авторитету, а й для втілення в життя давно задуманих проектів. Ви швидко знайдете партнерів і покровителів. Уважно ставтеся до близьких людей, вони можуть потребувати вашої допомоги. У другій половині місяця у Терезів можуть з’явитися несподівані захоплення або виникне сильне прагнення до творчості. 
Особливо сприятливі дні для будь-яких справ і починань: 8, 16 і 28 жовтня. Дні, в які Терезам слід проявити обережність: 2, 12 і 22 жовтня.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)
Намагайтеся продумано ухвалювати рішення. Деякі з них принесуть свої результати через досить тривалий термін. Особливо це стосується фінансових справ. Ретельно обдумайте, перш ніж вкладати кудись кошти. Це не значить, що результат буде негативним, просто потрібно продумати до дрібниць усі нюанси. Із середини місяця настануть зміни, що стосуються родинних стосунків, питань житла. В осінній період вам пощастить у родинних справах, а також у бізнесі. Близькі люди, хороші знайомі стануть опорою. Одне з ваших хобі принесе несподіваний позитивний результат.
Особливо сприятливі дні: 6, 16 і 27 жовтня. Дні, в які Скорпіонам слід проявити обережність: 3, 12 і 22 жовтня.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)
Місяць принесе удачу в громадських справах, у колективній, творчій роботі. Ви зустрінете чимало цікавих людей, можливо, дуже відомих персон. Деякі в майбутньому стануть друзями. Коло ваших знайомих поповниться творчими людьми і успішними особистостями. Ви навчитеся у цих людей, отримаєте корисний досвід. Це яскраві особистості й таланти, які діють не заради користі, а заради майбутнього. Поїздки з друзями і близькими будуть цікавими. Життєва ситуація буде швидко змінюватися, то створюючи вам складності, то допомагаючи з ними впоратися.
Особливо сприятливі дні гороскопу Стрільців для будь-яких справ і починань: 5, 10 і 23 жовтня. Дні, в які Стрільцям слід проявити обережність: 4, 9 і 14 жовтня.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Цей місяць ви отримаєте можливість зібратися з силами і встановити в житті свої правила гри. Це буде складно, але цілком можливо. Зміни минулих місяців принесуть свої плоди. Прийде компенсація за попередні втрати і подяка за чесність та справедливість. Протягом якогось часу хвилюватимуть питання морального вибору. Прийде період переоцінки цінностей. У кінці місяця можуть виникати незвичні або незрозумілі ситуації. Залишайтеся собою і довіряйте інтуїції, щоб знайти правильний вихід. Може виникнути ситуація, коли вам захочеться віддатися пориву почуттів. Спробуйте, але вірогідність того, що ці почуття матимуть продовження, досить невелика.
Особливо сприятливі дні гороскопу для будь-яких справ і починань: 8, 21 і 29 жовтня. Дні, в які Козерогам слід проявити обережність: 4, 14 і 22 жовтня.

Водолій (21 січня – 18 лютого)
У цілому цей місяць досить непоганий для досягнення своїх цілей, зміцнення позицій і позитивного рішення заплутаних професійних питань. У жовтні можуть з’явитися кардинальні зміни у вашій професійній діяльності й ставленні колег. У першій половині місяця Водолій відчує непереборне бажання вирватися зі звичного середовища. Виникне інтерес до продовження освіти, вивчення інших культур або пошуку іншої філософії життя. Ситуація на любовному фронті нині досить спокійна, хоча під кінець місяця цілком можливі нові стосунки.
Особливо сприятливі дні гороскопу: 4, 10 і 18 жовтня. Дні, в які Водоліям слід проявити обережність: 4, 12 та 23 жовтня.

Риби (19 лютого – 19 березня)
Риби зможуть нарешті відпочити і відновити душевну рівновагу. Цьому допоможуть не лише обставини, а й ваше ставлення до них. У роботі виникне ситуація, в якій ви зможете заручитися підтримкою доволі впливових особистостей. Це допоможе створити таку ситуацію, яка в майбутньому буде стабільною і надійною. Зірки підкажуть правильний напрямок дій, а все інше вже за вами. У кінці місяця настає активний час для починань і започаткування нових проектів. Знайдеться час і для романтичних зустрічей. Будьте готові, що принаймні одна з них закінчиться доволі серйозними стосунками.
Особливо сприятливі дні гороскопу для будь-яких справ і починань: 3, 14 і 31 жовтня. Дні, в які Рибам слід проявити обережність: 4, 9 і 18 жовтня.
Комментариев: 0
Добавить комментарий