Кремлівські ляльководи провели вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей

У той час, як в Парижі святкували 100-річчя закінчення Першої світової війни і проводили Форум світу за участю лідерів багатьох держав (і Путіна в їх числі), на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулося шоу під назвою «вибори керівників республік і депутатів парламенту».

У московському ресторані зронив сльозу в свою чарку горілки Плотницкий, пом'янувши 2014-й і Захарченко, який нині лежить в землі. Вони зробили свою справу. Тепер Кремль в їх послугах не потребує. Вони в минулому. А в так званих ЛНР і ДНР тепер нові «керівники», які не брали участі в боях, але яких завдяки «виборів» Москва буде представляти на переговорах, як легітимно обраних, що представляють населення окремих територій Донбасу.

Кремлівські ляльководи намагалися надати дійству під назвою «вибори» видимість легітимності. Треба сказати, постаралися вони на славу, щоб забезпечити високу явку: були тут і відеоролики низькопробні, і улюблений в Росії метод «батога і пряника». За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, біля «виборчих дільниць» в години голосування продавалися продукти і дефіцитні медикаменти. А батіг? На територіях, де все вирішується з позиції сили, це не становить особливих труднощів.

«Легітимність» псевдовибори мало забезпечити присутність понад 40 іноземних спостерігачів з 22 країн світу, які на ділі є або бойовиками, або співробітниками органів так званих ЛНР і ДНР. Головне, що картинка вийшла гарна - спеціально для російських ЗМІ. Не дарма, чи що, «цар» сказав, що визнає і вибори, і їх результати.

Але до сих пір спраглих померти в Росії жителів окупованих територій чекає розчарування - Москва після визнання результатів волевиявлення не прийме квазіобразованія до складу РФ, та й грошей на утримання недореспублік більше виділяти не стане. Їй зайві дотаційні регіони не потрібні. Чи не ті часи. Та й санкції, як не крути, б'ють боляче. Зате цієї «раковою пухлиною» можна буде і далі виснажувати Україну в спробах повернути втрачений контроль над нашою країною. А заодно це спосіб «потролліть» міжнародне співтовариство.

Втім, цивілізований світ ці «вибори» не визнає. Його реакція жорстка. Тільки так можна протистояти реалізації кремлівських сценаріїв. Як розгортатимуться події і чи вдасться перешкодити задумам Путіна, покажуть найближчі кілька років.

Комментариев: 0
Добавить комментарий