У Тростянці протягом тижня мешканців громади тестуватимуть на вірусні гепатити

З 27 липня по 2 серпня в у Тростянецькій громаді Сумської області проводиться Тиждень тестування на вірусні гепатити В та С. Головна мета заходу - підвищення інформованості населення про вірусні гепатити, шляхи передачі, профілактику, діагностику та можливості лікування в Україні. 

 

Як розповів завідувач Тростянецького відділення Охтирського районного відділу ДУ «СОЦКПХ МОЗ» Віктор Павленко, до даного заходу долучився медичний заклад громади - КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги». Тож кожен мешканець Тростянецької ОТГ зможе прийти і пройти тестування на вірусні гепатити швидкими тестами.

Тестування  буде проводитися за адресоюм. Тростянець, вул. Шкільна, 3. КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР  -  щодня (крім вихідних) з 8.00 до 16.00.

Комментариев: 0
Добавить комментарий