Отримавши шість автобусів від партнерів з Швейцарії, три з яких вже прибули в Тростянець Сумської області, в місцевому підприємстві «Тростянецьпастранс», яке займається автобусними перевезеннями, вже готуються до участі у конкурсах з перевезень на міжміських маршрутах. Це маршрути: «Тростянець — Суми», «Тростянець — Охтирка», «Тростянець – Боромля». Конкурси на такі маршрути у межах області проводить Сумська ОДА.
Про такі наміри нещодавно розповів голова Тростянецької громади Юрій Бова.
- Працюємо над тим, щоб поправити ситуацію з міжміським сполученням. Наші жителі їздять в Охтирку, Суми і інші міста. І умови перевезення в багатьох автобусах далекі від нормальних. Пасажирам навіть доводиться їздити стоячи в проходах. Ми ж пропонуємо не «Газельки», де пасажирам тісно, а комфортабельні автобуси «Mercedes-Benz» та «Volvo». Ліцензія на міжміські перевезення вже на стадії оформлення, - повідомив Ю.Бова.
Крім маршрутів «Тростянець – Охтирка», «Тростянець – Суми» планується запустити рейс до сусідньої сільської громади - Боромлянської. Мер Ю.Бова розповів, що у нього була зустріч з сільським головою Боромлянської громади Василем Романікою і була досягнута домовленість про рейс автобуса «Тростянець – Боромля – Тростянець» з кінцевою зупинкою «міська лікарня». Щоб мешканці села Боромля могли доїжджати не просто до центра міста, а був заїзд до лікарні, куди жителі Боромлянської громади часто звертаються за медичною допомогою вторинного рівня.
Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу





