Здобувши перемогу на виїзді "Тростянець" став одноосібним лідером чемпіонату

В понеділок догравалися матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу Другої ліги. ФК «Тростянець» грав в Одесі проти «Чорноморця-2».

Основні події в цьому матчі розігралися в останні п`ять хвилин основного часу. До цього обидві команди грали у своїй манері – першим номером «Тростянець», другим – більше позиційно – господарі.

В заключній частині тростянчани заволоділи тотальною перевагою. Атаки за атакою, без перепочинку. Очевидно, господарі не очікували такої навали і втратили пильність. Після одного з флангових проходів навісом на штрафний майданчик краще скористався тростянецький нападник Чеглов. 0:1 - «Тростянець» повів. Буквально відразу – через пару хвилини, чорноморці порушують правила у своєму майданчику і арбітр показав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті чітко пробив інший голеадор гостей – Хуссін. 

Наприкінці гри «Тростянець» відзначився ще раз, але цього разу неправомірною дією – Тишинінов за порушення правил отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Кінець гри гості провели за результатом – тримали час, проводили заміни.

Після цієї перемоги «Тростянець» став одноосібним лідером, обійшовши «Колос-2».

Комментариев: 0
Добавить комментарий