З Днем Знань

Дзвоник покликав до школи. 

В багатьох школах Тростянеччині сьогодні пролунали перші шкільні дзвоники. Врахувючи, що день припав на суботу, в школах відбулися тільки урочистості. До занять діти приступають з понеділка – 3 вересня.

Міністерство освіти видало наказ, відповідно до якого кожна школа сама має право визначатися, коли і в який час їм проводити свято Першого дзвоника. 

Втім, у влади Тростянця - своя думка, яку нав`язали всім школам міста. Всім школярам влаштували «інкубатор» на Вічевій площі. Міська рада начхала на думку шкільних і учнівських колективів і влаштувала біля Круглого двору такий собі півторагодинний «флеш-моб» діями дітей про «найкращу тростянецьку владу». Воістино, Бові потрібно було народитися десь в Кореї, там це полюбляють.

А ось у Боромлі (всі ці фото саме з Першого дзвоника у Боромлянській школі) зробили все у колі шкільної родини. І вийшло, як сімейне свято.

1 вересня провели на шкільному подвір’ї, де провели урочисту лінійку.

Вийшла тепла, щира і нестандартна подія, де не було довгих промов директора шкіл і гостей з органів влади. Їм дали в прямому значенні – по реченню для побажання. 

Дорослі, звертаючись до дітей, найчастіше повторювали - з радістю ходіть до школи, гарно учиться, щоб вирости гідними українцями.


За півгодини на лінійці багато відбулося цікавого: батьки рушниками вибудовували своїм первачкам дорогу на шкільне подвір’я; наймолодші учні в свою чергу повеселили присутніх кумедними віршиками; одинадцятикласники подарували первачкам малесенькі дзвоники; а оригінал – робочий шкільний дзвоник - наприкінці урочистої лінійки, пронесла класний керівник одинадцятого класу на чолі колони всіх випускників, які за руки тримали першокласників.  

  А потім діти влаштували флеш-моб, під час якого в присутніх на святі збирали побажання їхній школі на весь навчальний рік.

Комментариев: 0
Добавить комментарий