У Криничному батько приковував сина-інваліда на ланцюг


Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури у п’ятницю, 22 березня повідомлено про підозру 57-річного жителя с. Криничне Тростянецького району, який систематично приковував ланцюгом до ліжка свого 30-річного сина. 

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, вчинене небезпечним для життя та здоров’я потерпілого способом, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань) КК України. Досудове слідство здійснюють слідчі Тростянецького відділення поліції.

Про вказаний факт стало відомо завдяки медикам, які прибули за викликом у вказаний будинок. Як з’ясувалось, у помешканні проживав батько разом зі своїм сином, який має інвалідність 1 групи. Після того, як три роки тому померла мати хлопця, чоловік періодично приковував сина до ліжка ланцюгом, який закріплював замком. Свої дії чоловік пояснює тим, що син поводив себе агресивно і в такий спосіб він намагався його вгамовувати. Також він обмежував його волю, коли виходив з будинку. Водночас до медиків за допомогою чоловік не звертався, належним чином за сином де доглядав, при цьому зловживав алкоголем.

Як розповів керівник Охтирської місцевої прокуратури Олександр Язиков, наразі слідчі та прокурори підготували клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. За скоєне йому загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

На даний час за сприяння правоохоронних органів юнака направлено на стаціонарне лікування до медичної установи. Разом з тим, прокурором Сумської області готується лист до компетентних органів щодо вирішення подальшої долі цього юнака, зокрема його місцеперебування, оскільки життя в батьківському будинку становить загрозу його здоров’ю та навіть життю.

Комментариев: 0
Добавить комментарий