![](/uploads/posts/2024-04/medium/1713291291_1.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/medium/1713291372_3.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/medium/1713291310_2.jpg)
У вівторок, у спортзалі міської школи №1, який тимчасово перетворився на гуманітарний штаб, видавали гуманітарну допомогу переселенцям з Великописарівської та Краснопільської громад. Здійснювали це співробітниці місцевого відділу соціального захисту населення та працівниці школи.
За день гуманітарну допомогу отримало 99 родин переселенців з двох сусідніх громад.
![](/uploads/posts/2024-04/medium/1713291325_5.jpg)
Матеріал підготовлений завдяки фінансовій підтримці Української Асоціації Медіа Бізнесу за гроші “Німецького Фонду Маршалла з США” та “Українського Медіа Фонду”