У Тростянецькій громаді викрито привласнення 1,9 млн. грн. бюджетних коштів

   За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури Сумської області порушено кримінальне провадження за фактом привласнення майже 2 млн. грн. бюджетних коштів на будівництві спортивно-оздоровчого комплексу «Н2О-Maxi» шляхом підробки документів (ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України). 

   За даними слідства, у липні 2021 року між директором одного з товариств та Тростянецькою міською радою укладено договір щодо будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в м. Тростянець Сумської області. Знаючи, що роботи на об’єкті виконані не в повному обсязі, директор товариства склав акти виконаних робіт, вказавши недостовірні дані.
   На підставі зазначених офіційних документів на рахунок товариства замовником оплачено 19,7 млн грн. Однак згідно висновку експертизи вартість фактично виконаних товариством робіт завищена на 1 млн 915 тис. грн.
   Оскільки підозрюваний переховується від органів слідства, вирішується питання про оголошення його в розшук.
Досудове розслідування здійснюється слідчими відділення поліції №1 (м. Тростянець) Головного управління Нацполіції в Сумській області за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Комментариев: 0
Добавить комментарий