Після об’єднання Глухівської громади, у жителів сільських територій були побоювання, що за них забудують, а проблеми сільської території будуть лише їх проблемами. Рік роботи новообраного голови громади від політичної партії «НАШ КРАЙ» Надії Вайло та депутатського корпусу, де найбільшою фракцією є представники тієї ж політичної сили, справами продемонстрували, що розвиток сільських територій - один з пріоритетних напрямків розвитку.
«Цього року було відремонтовано під’їзні дороги до сіл Привілля, Полошки, Некрасове, Калюжне, Будищі. Фактично, ремонтом доріг було охоплено всі села громади. Загалом було витрачено 6 млн 200 тисяч гривень. З них 910 тисяч це кошти місцевого бюджету, які громаді надали аграрні підприємства», - говорить Олексій Ткаченко, перший заступник міського голови Глухова.
![](/uploads/posts/2021-11/medium/1637858700_tkachenko.jpg)
Цього року на ремонт автошляхів виділили 25 мільйонів гривень. Найбільша дорога, яку відремонтували - Дунаєць-Семенівка. На неї витратили більше сімнадцяти з половиною мільйонів гривень. Місцеві жителі неабияк задоволені новим покриттям. Адже, говорять, раніше замість дороги були суцільні ями.
![](/uploads/posts/2021-11/medium/1637858630_po_tekstu.jpg)
Реалізація таких масштабних проектів стала можливою завдяки співпраці місцевої влади, народного депутата України, лідера партії «НАШ КРАЙ» Андрія Деркача, депутатів усіх рівнів та облдержадміністрації.
«Ми будемо це робити і в наступному 2022 році. Але те, що дороги до наших населених пунктів нашої громади стали краще, я це можу сказати відповідально. І це для нас було дуже важливо», - запевняє Надія Вайло, голова Глухівської громади.
![](/uploads/posts/2021-11/medium/1637858653_vajlo.jpg)
Розвиток сільської місцевості, відновлення її інфраструктури і надалі залишатимуться у пріоритеті, запевняють у громаді.