Краса, розум і талант: у Тростянці відбувся конкурс краси

У Тростянці Сумської області минулої неділі відбулося видовищне дійство - конкурс краси «Міс Тростянець». Чарівні учасниці, щедрі спонсори та яскраві пісенно-танцюючі виступи місцевих та артистів із Сумського аграрного університету, зробили все, аби свято запам`яталося надовго. 


Повен зал глядачів і авторитетне журі за три години шоу переконалися що всі конкурсантки гідні: молоді, стрункі, ерудовані, приємні на зовнішність. Словом – краса і талант. 

Готувалося до виступу одинадцять учасниць. На сцену вийшло десять. 

Програма складалася з ряду конкурсних завдань, до яких фіналістки старанно готувалися останні кілька місяців. Дівчата демонстрували свої творчі таланти, дефілювали на сцені у повсякденному одязі, купальниках та вечірніх сукнях. Втім, представляючи зовнішню красу, учасниці конкурсу показали і свій яскравий внутрішній світ, відповідаючи на запитання від журі.


Це був шостий за ліком конкурс. Раніше він входив у програму Дня міста, що проходив на початку вересня і відповідно фінансувався з міського бюджету. Цього року в мерії несподівано відмовили включати цей захід у програму Дня міста - очевидно, Ю.Бова вирішив на цьому зекономити для футболу чи гонорару для співака Козловського, якого запросили на день міста. 

Втім, організаторів - громадську організацію «Молоді» це не зупинило. Як сказала одна з організаторок, депутат міськради  Оксана Заяц, вони зробили майже неможливе. Інакше не мали права, бо конкурс вже полюбився молоді. 


  • Такі проекти втілюють важливу задачу: нести красу, підтримувати статус нашого міста і підтверджувати те, що жінка - це особливий світ. Люди, які живуть в ньому, вміють цінувати справжню красу - духовну і тілесну. Всі, хто беруть участь в цьому конкурсі, - вже переможниці, тому що вони цілеспрямовані, творчі та гарні дівчата, - зазначила Оксана.

Конкурс підтримало багато спонсорів, які взяли на себе майже всі витрати на захід. Підприємці міста оплатили оренду будинку культури, придбання конкурсного одягу та коштовних призів. Жодна учасниця конкурсу не залишилася без пам`ятних нагород, які вручали представники Сумського аграрного університету, студії картин по фото «Містер холст», студії краси Дар`ї Сасіної, салону краси Олени Кривошеїної, фірми «Mary Kay». Серед подарунків були сертифікати для катання на саппортах, набори суші... Варто сказати, що майже весь конкурсний одяг, який учасниці використовували на сцені, також їм був подарований від спонсорів.


Голова журі заступник голови Сумської обласної ради Олександра Стрельченка та член журі директор ТОВ «Ельдорадо» Валерій Чумаков вручили головні відзнаки. 

Титул «Міс грація» та «Міс глядацьких симпатій», який визначався шляхом опитування присутніх на святі у перерві в холі, отримала Анастасія Яреськовська, «Міс елегантність» - Сніжана Боброва, «Міс ніжність» - Єсенія Гордієнко, «Міс чарівність» - Віталіна Бондарєва, «Міс стиль» - Влада Ковальова, «Міс романтичність» - Катерина Таран, «Міс артистичність» - Катерина Почтарьова, «Міс витонченість» та «Міс Інтернет-улюблениця» - Олеся Великород, «Міс індивідуальність» - Дар`я Чернявська, «Міс харизматичність» - Дар`я Іващук.


  • Ми судили справедливо, всі дівчата варті нагород. Визначати кращу було дуже важко, - говорить Олександр Стрельченко.

І ось та мить оголошення переможниць. Їх виявилося три. Титул другої віце-міс-Тростянець дістався Віталіні Бондарєвій, першої віце-міс – Катерині Почтарьовій. А першою красунею славного міста Тростянець журі визнало рудоволосу Дар`ю Іващук. Цікаво, що за жеребом їй випав саме перший номер виступу. І він виявився фартовим.


Стрічку переможниці на Дар`ю одягнув голова журі О.Стрельченко, корону переможниці - минулорічна переможниця конкурсу краси Анжеліка Богатіщєва, а в додачу - від товариства «Ельдорадо», цьогорічна перша красуня Тростянця отримала сертифікат на суму 5000 гривень. 

Комментариев: 0
Добавить комментарий