«Потреба у працівниках відпала»: у Тростянецькій лікарні скоротили 22 посади

На останній 8-й сесії Тростянецької міськради Сумської області, і провладні, і опозиційні депутати разом з міським головою Ю.Бовою дружно проголосували за скорочення зі штату Тростянецької міської лікарні відразу 22 посади.

Міський голова, коментуючи рішення, особливо слів не підбирав.

  • Потреба в працівниках відпала. Відповідно треба вивести зі штату 22 посадових одиниці, - пояснював Ю.Бова на сесії.


Проблема з трудовою «недозавантаженністю» виникла тоді, коли Тростянецьку лікарню позбавили статусу опорної по лікуванню КОВІДних хворих і цей статус передали Охтирській лікарні. Відповідно Національна служба здоров`я України припинила з травня цього року фінансувати Тростянецьку лікарню по медичному пакету надання послуг щодо лікування коронавірусу. Після цього міський голова і вирішив, що не платитиме міськрада зі свого бюджету зарплату, яку раніше по КОВІДному пакету платила НСЗУ. Ось так і потрапили під скорочення посади не тільки профільного інфекційного відділення, а й деякі посади анестезіологічного та терапевтичного відділень. 

Крім того, депутати разом з мером вирішили, що тримати дев`ять з половиною посад водіїв – це теж забагато для центральної лікарні. 

  • Ми залишаємо 7.5, - сказав Юрій Бова.

Також підпали під скорочення і деякі посади середнього медичного персоналу, частина яких також для лікарні стала, за словами мера, "непотрібною".

  • Оця непотрібність впливає на додатковий медперсонал, який був. Наприклад, не одна медсестра на зміну, а дві. Це ми зараз “прибираємо”, - сказав мер.

Дивно було спостерігати, як ніхто!!! з депутатів – ні провладні, ні опозиційні, не заступилися за лікарів. Адже сьогоднішнє затишшя, точніше спад у захворюваності коронавірусом, може бути тимчасовим. І з настанням холодів якби ситуація не «перевернулася». 

Тому в самій лікарні скорочення посад медпрацівників не схвалюють. Особливо тих, які вже мають досвід в лікуванні і догляді за ковідними хворими. Серед людей же ситуацію зі скороченням в лікарні більше відносять до службової недбалості, аніж до прагнення зекономити бюджет.

Комментариев: 0
Добавить комментарий