Тростянецька «Батьківщина» розгорнула агітаційну кампанію за Юлію Тимошенко

«Батьківщинівці» Тростянеччини роз’яснюють жителям міста та по селам передвиборну програму кандидата в президенти України Юлії Тимошенко. Активісти в палатках і безпосередньо за місцем проживання виборців поширюють людям газету «Вечірні вісті», матеріали про «Новий курс України», ініційований лідером «Батьківщини».

Часто люди задають різні питання чи навіть вступають в дискусію щодо вирішення тих чи інших проблем. Хто постарші, діляться спогадами про часи, коли Тимошенко була прем`єром. Вони пам’ятають, як не зламали її політичні переслідування у 2000-х, як переборола вона терор часів Януковича, вона ніколи не зраджувала ні державницьким амбіціям, ні власним позиціям і переконанням.

Пам`ятають люди, що уряд Тимошенко багато чого зробив. Це і знищення корупційних схем у вугільній галузі та на митниці, коли проводили операцію «Контрабанді – стоп»; це і збільшення допомоги при народженні дитини; причому гроші тоді давалися відразу – від 12 тисяч за першу дитину, 25 тисяч за другу і 50 тисяч за третю. Пам`ятають тростянчани і коли Ю.Тимошенко, як глава уряду, повернула у державну власність і потім провела конкурентну приватизацію за рекордні 5 млрд. дол. «Криворіжсталь»; поверталися за її часів у владі і частини вкладів від Радянського Союзу; повернула вона і шельфу Чорного моря; ліквідувала газового корупційного посередника РосУкрЕнерго. Зараз, якщо стане президентом, розбереться і з корумпованим Нафтогазом України.

У відповідь на військову агресію з боку Росії Ю.Тимошенко навесні 2014 року ініціювала створення руху опору та 34-го добровольчого батальйону територіальної оборони «Батьківщина», бійці якого мужньо захищали рідну землю від окупантів та проросійських бойовиків.


  • Життя Юлію Тимошенко навчило всьому. Вона бачила волю і з боку майданів, і з тюремної камери, вона була у владі і опозиції, вона досягала успіхів і робила помилки – вона жива людина, така як всі ми, а головне вона з народом і народ її поважає, народ їй вірить, - кажуть люди. - Бо немає такої сили, яка б примусила Тимошенко служити офшорам, дивідендам, мальдивам. Вона все своє життя служить людям. І зараз йде до людей із реальною програмою дій і стратегією перемоги, відродження економіки і повернення окупованих територій.

Нещодавно Юлія Тимошенко була на Сумщині, комусь і з тростянчан пощастило почути її як-то кажуть, наживо чи то в Лебедині, чи на Охтирщині, чи навіть у Тростянці.  Багато хто щиро дякував Ю.В.Тимошенко за її любов до народу, до України. Люди щиро казали, що якби у 2010 році не були сфальшовані результати президентських виборів, і главою держави стала вона - Юлія Тимошенко, ми б не мали цієї страшної війни і гордо почував би себе український Крим.

  • Настав час, щоб і в Україні лідером стала жінка, - говорили люди. – І таким лідером має стати Юлія Тимошенко, яку найбільше з кандидатів у президенти підтримує народ.
Комментариев: 0
Добавить комментарий