
Одним з прикладів такої співучасті стала безкоштовна передача Криничанській сільській раді трактора "Бєларус МТЗ". Подія відбулася цього понеділка. Передача трактора відбулася в селі Печини, де розташована машино-тракторна станція товариства "Дружба-Нова", яка інтегрована в агрохолдінг "Кернел".
Керівник благодійного фонду Олег Власенко, передаючи ключі і документи на техніку, сказав, що співпраця із сільськими радами в Тростянецькому районі вже давно стійка і взаємовигідна.
- У нас цей проект уже діє чотири роки. І техніку, яка на даний момент вже не використовується підприємством "Дружба Нова", ми передаємо її сільським громадам для того, щоб вони могли використовувати її для потреб громади і надання якісних послуг населенню, - говорить Олег Власенко. - Криничанській сільській раді ми передаємо трактор "Бєларусь МТЗ"

Криничанський сільський голова Микола Назаров не приховує задоволення від отриманого подарунку від БФ "Разом з Кернел".
- Завдяки тому, що є співпраця, у сільради тепер буде свій трактор, що дасть можливість в майбутньому вирішувати різні господарські питання по сільській раді, - каже Микола Назаров. - Крім того, завдяки фонду в селі Лісне встановили сучасну автобусну зупинку, відремонтували чотири колодязі, встановили лавочки для відпочинку

- Для нашої громади дуже приємно, що товариство "Дружба Нова" не тільки переглянули умови оренди в цьому році, а й погодилися зробити по новій ставці орендну плату за минулий рік, - розповідає сільський голова Микола Назаров. - Таким чином за минулий рік ми отримаємо до свого бюджету біля півмільйона гривень, плюс шістсот тисяч за цей рік. Враховуючи, що зараз річний бюджет нашої сільради становить біля 1,2 млн. грн., то ми завдяки новим ставкам отримаємо, вважайте, подвійний бюджет.

І ці слова справедливі. За кілька останніх років фондом "Разом з Кернел" допомога у вигляді різних соціальних проектів надавалася не раз і в багатьох куточках району. Так, після відмови перевізників здійснювати рейси з міста до сіл, саме "Кернел" закупив автобус і підвозив людей до Тростянця, причому з різних сіл - з Семереньок і Печин та з іншого боку району - з Буймера, Мартинівки і Станової.
Як бачимо, співпраця сільської влади з агровиробниками дає результат, що дозволяє не тільки зміцнювати аграрний бізнес, а й покращувати умови життя людей.