Президент нагородив волонтера Андрія Ломова

Завжди на передовій розбудови України. 

Тростянецькому волонтерові Андрію Ломову під час урочистого зібрання з нагоди Дня Незалежності України було вручено Відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній Операції».

Нагорода заслужена. Символічно, що Андрій, як і Україна, народжений у серпні. Щиро любить народ, рідну землю і мову, готовий за це віддати себе до останку. І це не пафос – «доброзичливці» палили його машину, влада фабрикувала звинувачення і засуджувала його з братом Владом, таким же патріотом, як і він (добре, що хоч умовно). Коли на Донбасі спалахнула війна, добровольцями брати влилися у визвольний рух – Андрій став активним волонтером, Влад – взяв у руки зброю і вступив у боротьбу. 

Головна риса, яка характеризує Ломова - громадянська мужність і патріотизм. Влада любить такими вихвалятися у свята, а позаочі – цькує і благає, щоб щезли вони кудись подалі. Усвідомлює це і Андрій. Тому нагороду вважає не як свою особисту, а десятків, сотень таких же, як і він, патріотів України.

  • Це нагорода усіх, хто допомагав і допомагає захисникам, які боронять нашу землю, хто робить нашу країну – країною вільного і щасливого народу, - зазначив Андрій.

Такі вітання неньку-Україну з Днем народження Ломовим більше до вподоби.

Тому і сьогодні він на передовій – на рідній Тростянеччині, де теж фронт – тут триває не менш запекла боротьба за демократію, за волю, за очищення влади від продажних чинуш… 

Коли мер Тростянця з трибуни клявся, що має намір залишити владу і поїхати повоювати в АТО, Андрій написав, таким як мер: «Бійці АТО пропонують вам  безкоштовний відпочинок в екстремальних умовах: цілодобові салюти, незабутні видовища, безкоштовне харчування...». Коли повстала Білка за своє право на приєднання до Боромлянської ОТГ, він знову був в гущі подій, допомагав випроваджувати «провокатора-мера» з села, а на своїй сторінці в Фейсбуці Андрій написав під фото: «Ось так гнали в шию юрія бову мешканці Козацького села Білка». Коли його запитали – за що ж з мером так нечемно повелись, відповів коротко: «Більше бабла йому треба!».

І навіть напередодні отримання президентської нагороди, думки Андрія були не в Тростянці. Як розповів він нам після отримання нагороди, в обласному центрі біля будівлі відділу внутрішньої безпеки активісти Національного корпусу проводили акцію протесту проти свавілля поліції, яка, начебто, намагається приховати у розслідуванні факти винуватості копів у скоєнні ДТП, коли машина поліції збила двох перехожих. Акцію патріоти провели. А в соціальних мережах Андрій написав: «В тій злочасній аваріі постраждало подружжя Антон Друзь і Лєна(Корнієнко) Друзь. Їх маленький син дуже чекає на одужання мами і тата. Можемо лише молитись за них...».

Ось такий він – Андрій Ломов.

Зазначимо, що відзнаку Президента України  встановлено з метою гідного відзначення осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення АТО.

Комментариев: 0
Добавить комментарий