З кубком - "пролетіли"

Кубок Сумської області з футболу.

“LS Group” - ФК “Тростянець” - 2:0

ФК Тростянець: стартовий склад - В.Бірюк, А.Масло, О.Хомич, М.Кубай, Р.Гончар, С.Кісіль, Д.Іщенко, Є.Петраков, О.Стрибак, Р.Табачун (кап), В.Мостовий. Тренер О.Сікун.

Остання Бовина надія на бодай якийсь публічний «плюс» від створеної «спортакадемії»  з «перефарбованими» більш ніж  трьома десятками охтирських футболістів у тростянецькі, луснула і в розіграші кубка області – в фіналі ФК «Тростянець» не показав ні яскравої боротьби, ні результативних атак. Відтак, «суха», безславна поразка від Верхньо-сироватської  “LS Group”. Тростянчани в цьому матчі мало чим запам’яталися - хіба що незадоволенням від непризначеного пенальті та післяматчевою скаргою мера до федерації футболу. Що ж, сперечатись і скаржитися – цього у наших не відняти.

На думку ж спортивних експертів, сироватці за всіма показниками переграли тростянчан, виглядали більш агресивними, більш цікаво будували комбінації. Тому команда заслужила похвалу за красиві голи та цікаві атаки.

На тридцятій хвилині “LS Group” проводить заміну – вирішальну для себе, як показали наступні події - на поле виходить Євген Сайко. Саме йому і судилося стати джокером сироватчан – вершителем долі, так би мовити. Через сім хвилин після виходу на поле, цей футболіст в середині майданчика підключається до однієї з атак. І не вагаючись, несподівано для всіх, метрів з 35 пробиває низом. Це було настільки неочікуваним для воротаря ФК «Тростянець», і він не врятував свою команду

Цей гол суттєво допоміг “LS Group” в їх планах на гру. Додав впевненості.

Для ФК «Тростянець» головною ж проблемою і далі були точні передачі, а точніше їх відсутність. Три-чотири паси – і атаки згасали. Інша проблема – критично мала кількість гольових моментів. Якщо небезпека у воріт суперника і виникала, то була хіба що після подач зі штрафних або дальніх ударів. На пальцях однієї руки можна перерахувати удари у ствір воріт.

Відтак, на пропущений гол тростянчани відповіли кількома зовсім незграбними спробами відігратися.

Очікувалося, що після перерви відбудуться зміни у ФК «Тростянець», що команда обрушить на суперника шквал атак та змінить рахунок.  Але цього не вийшло. І в другому таймі " LS Group " був більш небезпечнішим.

В середині другого тайму команди обмінялися небезпечними штрафними. “LS Group” продовжувало діяти на контратаках – на 82-й хвилині, завершуючи одну з таких, наш воротар з нижнього дальнього кута відбиває м’яч. А ще через три хвилини нову атаку йому вже було не зупинити – Руслан Пісний зіграв «у стінку» з партнером на підступі до штрафної, і отримавши передачу сам на сам опинився з воротарем. Вийшов шедевр – м’яч  пролетів над голкіпером – 2:0. Питання про переможця було знято.

Хто з тростянчан і заслужив теплих слів подяки за цю гру, так це чисельні уболівальники, які приїхали на «Ювілейний». Вони прихопили з собою труби, барабани, не жаліли голосових зв'язок, гучно свистіли.

Втім все марно.

Тепер ФК «Тростянцям» разом мером варто задуматись, як  повертати прихильність уболівальників. Тільки одним - повернути втрачені позиції в чемпіонаті. Практика ж показує, що зробити це "біло-зеленим" буде дуже і дуже складно.