За спричинення ножового поранення після вживання спиртного судитимуть жителя Тростянеччини

Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 58-річного чоловіка М., який наніс удару ножем своєму односельчанину, внаслідок чого останньому заподіяв тяжкі тілесні ушкодження.

За результатами досудового розслідування та висновку судово-медичної експертизи, дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження), яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Справа призначена до слухання у Охтирському міськрайонному суді Сумської області.

Нагадуємо, що кримінальне правопорушення сталось на очах у багатьох односельчан 12.07.2018, у вечірній час доби в с. Мащанка Тростянецького району, поблизу місцевого будинку культури, внаслідок непорозуміння та конфліктної ситуації щодо різності поглядів на життя у селі. Спричиненню тяжких тілесних ушкоджень передував конфлікт між місцевими жителями, та варто зазначити, що нанесення односельчанину удару ножем, відбувалося   обвинуваченим М. в тому числі після вживання міцних спиртних напої, що вкотре підтверджує суспільну небезпечність «п’яної хвацькості».

Тілесне ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітини з ушкодженням легені спричинено внаслідок одного удару кухонним ножем в спину потерпілому. В результаті протиправних дій обвинуваченого, потерпілий тривалий час перебував на стаціонарному лікуванні хірургічних відділень Тростянецької ЦРЛ та Сумської обласної лікарні. 


А. Кузнецов, прокурор Тростянецького відділу

Охтирської місцевої прокуратури                                            

Комментариев: 0
Добавить комментарий