Боромля зі сріблом на спартакіаді "Краще село Сумщини"

Найспортивніші селяни живуть у Боромлі.

Принаймні так напередодні визначили на фіналі обласної спартакіади "Краще село Сумщини". 

Змагання відбулися в суботу на базі спортивного комплексу «Колос» Недригайлівської селищної ради. Приїхало десять кращих команд - з Білопільского, Конотопського, Лебединського, Л.Долинського, Недригайлівського, Путивльського, Роменського, Сумського, Шосткинського і Тростянецького району, честь якого поїхала захищати Боромлянська громада.

У восьми видах відбулися змагання – спортсмени піднімали гирі, грали у міні-футбол, настільний теніс, інтелектуали боролися за шашковими і шаховими дошками, найсильніші перетягували канат, а ще були дартс та  армспорт. 

Боротьба велася за перемогу як в окремих видах, так і в командному заліку.  

За загальним підсумком всіх видів змагань команда Боромлянської сільської ради зайняла друге командне місце. У окремих видах, не було рівних боромлянам у міні-футболі. Наші земляки грали у такому складі: Кліпатський Роман, Швед Олександр, Бондар Вадим, Лапін Ігор, Харченко Руслан, Колодяжний Вячеслав, Колодяжний Владислав зайняла І місце. 

Чемпіонами стала і команда з армспорту: Касьяненко Володимир (І місце), Петренко Віталій (II місце) - загалом перше загальнокомандне місце. 

Довів свою непереможність і Герман Володимир - у абсолютній ваговій категорії серед гирьовиків він понад сто разів підняв снаряд і здобув перше місце.

Команда з перетягування канату у складі Бєсєдін Сергій, Яресько Юрій, Ємець Василь, ЮрченкО Андрій, Брюховецький Андрій зайняла третє місце. 

Також вагомі внески у загальнокомандне місце зробили у змаганнях з шахів Різник Тетяна, у настільному тенісі - Коваль Сергій, з дартсу - Євтєєв Володимир та Богомолова Катерина.

Очолював команду спортивний інструктор Боромлянської сільської ради Євтєєв Володимир Борисович, який і отримав від організаторів кубок за друге командне місце.

Представник Тростянецької районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Голубничий Микола Олексійович, який їздив на змагання з командою, першим і привітав боромлян з серйозним успіхом – срібними медалями. Буквально трішки поступилися вони Хмелівській сільраді з Роменщини. А третє місце посіла Синівська громада з Л.Долини. 

Команда добре виступила в тому числі і завдяки сприянню в її підготовці Боромлянської ОТГ, а особливо – її голови В.М.Романіці, який ділом сприяє розвитку фізичної культури і спорту на території сільської ради. Сільський голова команду напутніми словами проводжав, він спортсменів з перемогою і зустрічав. Важливо, що сільрада взяла на себе і всі витрати на проїзд та харчування спортсменів. Як то кажуть, турбота окупилася переможним результатом. Вітаємо!!!
Комментариев: 0
Добавить комментарий