Кожен п'ятий виборець вірить, що наступним президентом стане Тимошенко

Лідер "Батьківщини" у другому турі президентських виборів виграє в усіх можливих конкурентів — соціологія. 

За результатами моделювання другого туру президентських виборів лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко виграє в усіх можливих конкурентів. Про це заявили соціологи на підставі спільного великого дослідження КМІС, Центру Разумкова та групи "Рейтинг", в ході якого було опитано 10 тисяч респондентів.

Зокрема у чинного президента Петра Порошенка Тимошенко у другому турі виборів виграє з результатом 29% на 14%.

За даними соціологічного дослідження, у першому турі виборів переконливе перше місце із двократним відривом посідає Тимошенко. Її готові підтримати 21% українців, які визначилися і підуть на вибори. На другому місці — актор Володимир Зеленський із результатом 11%. Далі йдуть Порошенко і Анатолій Гриценко з однаковим результатом у 10% голосів. Тимошенко лідирує в усіх макрорегіонах України, окрім Донбасу. Кожен п'ятий виборець вірить, що наступним президентом стане саме Тимошенко.

Спільне опитування КМІС, Центру Разумкова та соціологічної групи "Рейтинг" проведене з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року. Опитано 10 тисяч респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка складає не більше 1%.

Комментариев: 0
Добавить комментарий