Хто замовник убивства Катерини Гандзюк?

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні. Три місяці тому на неї вилили літр сірчаної кислоти. Тривалий час за її життя боролися лікарі у столичній лікарні, але напередодні вона померла. За попередньою інформацією, у неї відірвався тромб. Утім і досі актуальним залишається запитання — хто замовник?

Нацполіція завершила слідство у справі Катерини Гандзюк. І передала провадження щодо п'яти ймовірних виконавців та організаторів убивства до Служби безпеки. 

Громадські активісти звернулися до Верховної ради, аби там створили незалежну комісію по розслідуванню трагедії. В парламенті їх підтримали. В "Батьківщині" закликали поставити це питання першим на порядку денному. Лідер «Батьківщини» Ю.Тимошенко, виступаючи з парламентської трибуни, однозначна у діагнозі трагедії: «Катіна загибель – вирок системі. З усіма її “реформами” і голою бравадою. Щось не так, щось неправильно, щось негаразд, коли кращі люди втрачають життя в щоденній боротьбі…». 

І це не поодинокий приклад - з початку 2018 року зафіксовано 54 замахи на життя та здоров’я громадських діячів. Це означає системну війну, яка ведеться в Україні проти активістів. У більшості – це люди, які не хочуть миритися з клановою системою, корупцією.

6 листопада Верховна Рада вирішила створити Тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування нападів на радницю Херсонського мера Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. Відповідне рішення підтримали 259 народних депутатів.

Рішення не підтримала фракція Радикальна партія Олега Ляшка.

Ініціаторами Проекту постанови 9262 стала низка депутатів та керівників фракцій, зокрема, Юлія Тимошенко, Максим Бурбак, Олег Березюк, Артур Герасимов.

Комісія складатиметься з 18 народних депутатів. Головою комісії обрано позафракційного народного депутата Борислава Березу.

Комментариев: 0
Добавить комментарий