Місто без води!!!???

Чимало вулиць центру Тростянця останні дні нагадували місце розкопок. Водяники розривали мережі то на Вознесенській, то на Татаренка. А в будинках люди сиділи без води...


Особливо потерпали люди похилого віку, яким важко було носити воду відрами від колодязів, з маленькими дітьми, сім`ям з верхніх поверхів. Ускладнювало проблему те, що вуличні колонки міська рада вже давно по місту всі повідключала. А де брати воду, якщо поблизу немає колодязів?... 


Офіційної реакції міської ради немає – начебто в місті з водопостачанням все гаразд. Очевидно, не до води ні меру, ні його замам – то з послом Латвії зустрічаються, то італійських волонтерів шанують. Словом, їм не до тростянчан.

Люди ж обурені до краю. Соціальні мережі переповнені гнівних коментарів.

Наталья Кожушко «Почему на Благовещенской,22 нет воды,везде есть у нас нет?»

Юлия Краснянскаяи на Благовещенской 36 тоже нету.

Елена Усенко Сьогодні вранці розібрав істеричний сміх. Не перестаю дивуватись роботі комунальщиків нашого міста. Вчора відключили воду, бо знову щось прорвало біля Пенсійного фонду. Приїхав трактор розрив яму, увечері зарив. Сьогодні дивлюсь, знову розривають ту ж яму. Думаю, може вчора ненароком закопали когось зі своїх -)). А воду відключають знову без попередження. Дістало!!!
Сергей Сайко оно рвёт трубу каждый метр от латки, всю систему менять надо, а это деньги которые сами по себе не появятся. Люди жалуються, что вода на 5-е этажи не доходит, давление в трубе повышают - она и рвётся где слабо, а слабо везде, потому как сгнили уже
Ирина Калиненко Так может менять постепенно нужно на новое и современное. Деньги на забеги да на концерты есть, а на самое необходимое, водопрод да дороги по городу, нет... Мы за воду платим немало! Наверное лучше и выгоднее 100 раз ржавую трубу залатать и ничего не добиться, чем новую хоть одну проложить.
Igor Bezus Граждане, это всё понятно. Водоснабжение отсутствует. Это уже факт. Чего об этом кричать? Кто ответственный за водоснабжение? Проясните ситуацию, будь ласка.

Спробуємо пояснити ми – за водопостачання і водовідведення в місті відповідає комунальне підприємство «Тростянецькомунсервіс», в підпорядкуванні якого 8 водозаборів, 16 артезіанських свердловин, із яких 10, здається, працюють. Підприємство обслуговує 34,4 км водопровідних мереж та 9,7 км  каналізаційних мереж. 

       На початок року в КП “Тростянецькомунсервіс“ функціонували підрозділи: водопостачання, водовідведення, саночищення. Станом на 01.01.2018 року на підприємстві зареєстровано 4688 абонентів, в т.ч. населення – 4510. 

Знос основних виробничих засобів станом на 01.01.2018 року складало 49,8 %, в тому числі водопровідних мереж – 54,5 %, каналізаційних – 62,5 %.

Враховуючи, що протягом року міська рада за «забегами и концертами», як справедливо зазначив один з тростянчан, нічого не робила, то ці цифри залишились на попередньому рівні, а можливо стали ще гіршими.

А платимо ми за воду справно. Ось таблиця оплати населенням наданих послуг з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству міської ради «Тростянецькомунсервіс» протягом 2015 – 2017 р.р. – загальний підсумок – 103,6%. Тобто, ми платимо навіть більше, ніж треба. Ми сумлінні, дисципліновані платники. І така ситуація з платежами і в цьому році.

А що ж комунальники? Думаєте зібрані з нас мільйони гривень йдуть тільки на поліпшення води, будівництво нових водогонів чи ремонт зношених мереж? Далеко не так. У 2016 році «Тростянецькомунсервіс» купляє елітну білу іномарку «Ford Fokus», (вартість біля пів мільйона), яку рішенням сесії передали міській раді і її очільнику Бові «для службових поїздок». У березні 2018 року «Тростянецькомунсервіс» купляє за наші з вами гроші, сплачені за воду і водовідведення, легковий пасажирський мікроавтобус «Mersedes-Benz» (вартість біля 200 тис.). А влітку, в першу чергу для поїздок футболістів та поїздок делегацій міськради за кордон, за кошти «Тростянецькомунсервіс» купляють взагалі супер-елітний мікроавтобус "IVECO Daily» вартістю біля 2 млн. грн. 

То ж дивуватися, чому водопровідні мережі не ремонтуються, а латаються, чому в місті так часто виникають проблеми з водопостачанням, чому воду з наших водопроводів не бажано пити – бо отруїшся чи як мінімум загробиш шлунок, - не треба...

Нарешті ситуацію з водопостачанням у соцмережі прокоментував і міський голова. 

Юрій Бова: "Після ремонту трубопроводу в центрі міста вода з`явилась у всіх на 5 поверхах???"


Цікаво, навіщо після такого бровадного початку в кінці речення Бова поставив аж три знаки питання??? Чи-то самому не віриться в те, що написав???… 

Комментариев: 0
Добавить комментарий