» » Партію Вакарчука співфінансуватиме директор тростянецької кавової компанії


Партію Вакарчука співфінансуватиме директор тростянецької кавової компанії


Партія Святослава Вакарчука "Голос" опублікувала прізвища трьох "донорів, які одними із перших зробили внески на фінансування передвиборчої кампанії". Серед них і Тарас Лукачук, регіональний президент компанії Jacobs Douwe Egberts, підприємство яке у Тростянці займається  зокрема кавою.

У Тростянці Тарас Лукачук людина не нова. Нагадаємо, саме він очолив український підрозділ корпорації Kraft Foods після Юрія Логуша.  Згодом компанія в результаті певної реорганізація була змінилася на Mondelez, яка також займається випуском продуктів харчування під торговими марками Jacobs, Milka, Dirol, Корона, Люкс тощо. Згодом відбулася ще одна реорганізація і з Mondelez виділили кавовий бізнес у окрему структуру.

Сьогодні Jacobs Douwe Egberts - друга по величині кавова компанія в світі (після Nestle) з обсягом продаж біля $ 7 млрд в рік.

Президентом по регіону Східної Європи, Близькому Сходу та Африці Jacobs Douwe Egberts і є Тарас Лукачук. З посади асистента він виріс у директора відділу збуту, нині в його відповідальності бізнес в 20 країнах вартістю біля $ 700 млн.

Крім Тараса Лукачука у трійці перших донорів «Голосу» також Сергій Фурса – інвестиційний банкір, спеціаліст Dragon Capital з продажу боргових цінних паперів та Петро Чернишов – колишній президент компанії "Київстар", засновник спільноти талановитих математиків Kontora Pi.

"Ми вдячні за підтримку усім, хто прагне справжніх змін і довіряє нам їх робити. І нам є що запропонувати у відповідь", – написали у "Голосі".

То ж можна припустити, що у Тростянці вже є виборці партії Вакарчука – в першу чергу ті, хто довіряє політичним смакам свого директора.

Комментариев: 0
Добавить комментарий