Тростянчани у півфіналі кубка області

- обидва ФК «Тростянець» продовжують боротьбу за футбольний трофей

Перша і друга команди Тростянця успішно пройшли чвертьфінали кубка області з футболу, хоча грали на виїздах.

Перша наша команда проводила поєдинок з «Аграрник-Авангард» з Білопілля.  ФК «Тростянець» відкрив рахунок на 12 хвилині – відзначився Васильєв Олександр. Наприкінці першого тайму рахунок подвоїв Стрибак Олександр – 0:2. На початку другого тайму господарі скоротили рахунок. Але тростянчани не стали утримувати рахунок - Кубай Максим на 54′ поставив крапку у цьому двобої. 1:3 – і перша команда Тростянця продовжує боротьбу за кубок області.

ФК «Тростянець-2» грав у Краснопіллі – з «Явором». Тут нашим футболістам теж довелося добряче попотіти, аби здобути позитивний результат. Перший тайм був явно не нашим – на самому його початку ми першими пропустили. Лише у другому таймі тростянчани нащупали свою гру, а героєм матчу став голеодор Півненко Вадим – два його голи на 58 і 63 хвилинах вирішили долю матчу. То ж вольова перемога – 1:2

Боротьбу за трофей продовжать і два представника Сумського району - «Україна-Токарі» (Сумський район) мінімально - 1:0, переміг ФК «Велетень» (Глухів). Інший півфіналіст «LS Group» (В.Сироватка) лише у додатковий час «зламав» опір «Колоса» з (Северинівка) - 3:3 (дод. час 0:1).

Жеребкування 1/2-гої фіналу відбудеться 7-го серпня о 12-тій годині у приміщенні ФФСО.