Тиждень в Чехії за рахунок громади

Тростянецька міська рада продовжує транжирити гроші  громади на закордонні поїздки. Нещодавно делегація з семи чоловік тиждень провела в Чехії

         Приводом для цієї поїздки стало вшанування … «пам‘яті заснування Чехословаччини у 1918 році, що слідує після закінчення Першої Світової Війни, (29 жовтня 2018 року)». Цитата взята з рішення виконкому Тростянецької міської ради №611 від 21.09.2018 р. "Про затвердження складу офіційної делегації для візиту до міста Бістршице-над-Пернштейнем (Республіка Чехія)". 

Хоч хтось скаже, яким чином заснування Чехословаччини у 1918 році стосується нинішнього Тростянця? 

Аби хоч якимось чином виправдати  мету поїздки, у рішенні виконкому міськради дописали: «для налагодження дружніх відносин між містами».

Не було б питань, якби всі ті закордонні вояжі оплачувались спонсорськими коштами чи окремими меценатами. Чому б, наприклад, не взяти витрати на поїздку чоловіка і решти делегації підприємцю Р.А.Бові – дружині мера? Або комусь іншому з малого чи іншого бізнесу, які тісно співпрацюють з мерією над освоюванням бюджетних потоків? Аж ні – кошти на поїздку взяли з міського бюджету – включаючи, певно, і оформлення документів, і добові, і пальне на автомобіль. Аби все було законно, знайшли постанову Кабінету Міністрів України №8 від 02.02.2011 року «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів», підкріпили цю постанову власною Програмою розвитку партнерства та міжнародної діяльності в м. Тростянець на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Тростянецької міської ради № 482 від 23.12.2016 року.

І все вийшло «як по маслу». На цілий тиждень – з 25 вересня по 1 жовтня - з`їздили до Чехії міський голова Ю.Бова, секретар міськради Н.Ковальова, заступник міського голови М.Синявін, начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Ю.Куц, а разом з ними – водій А.Оласюк, керівник гуртка з ПДЮ Т.Гостєва та вихованка цього позашкільного закладу Л.Лободюк.  

Куди поїдуть далі? У Чехії ще є 591 населений пункт, що має статус міста.  В улюбленій для мера Польщі таких ще більше - 923 міста. І у кожного є дата заснування, як і дата заснування країни в цілому.

То ж, дайош «налагодження дружніх відносин Тростянця з містами всіх країн»!!!

Комментариев: 0
Добавить комментарий