Рабінович не буде балотуватися в президенти

Об'єднання "Опозиційна платформа – За життя" вирішило висувати Вадима Рабіновича як єдиного кандидата в президенти, але він відмовився.
Про це сам Рабінович повідомив 15 листопада на брифінгу.
"Вчора погоджувальна рада нашого блоку висунула мою кандидатуру, як єдиного кандидата на президентські вибори", – заявив він. - Але є ще одна річ. Сьогодні розкол у серцях людей пройшов і по православ'ю – і президент обов'язково повинен бути арбітром і в цих питаннях".
"Я довго думав в цю ніч - і мені здається, що я, людина, що сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею в питаннях православ'я, що є безумовним обов'язком майбутнього президента", – додав він. - Тому я знімаю свою кандидатуру. Я не буду балотуватися на пост президента. І звернуся сьогодні до нашої ради, щоб негайно була висунута кандидатура", – заявив Рабінович.
Він сподівається, що його по-людськи зрозуміють.
"Я обов'язково очолю нашу партію в поході на виборах парламентських. Я обов'язково очолю список – і ми переможемо, 200%. Тому що лише у нас є розум якийсь і можливість вивести країну з кризи", – заявив Рабінович.
"Я вважаю, що я своїм рішенням сьогодні прибираю прокляття "канівської четвірки" з нашої країни. Тому що у нас кожен мріяв лише про те, щоб бути гетьманом", – додав він.
За словами Рабіновича, партія впевнена в його перемозі, але для нього інтереси України важливіші за власні амбіції.
Рабінович хоче стати прикладом для тих, хто "працює в політичному полі південного сходу країни": "Хлопці, нам не пробачать, якщо ми не об'єднаємося і не переможемо".
Під кінець промови Рабінович почав переходити на українську мову й зізнався: "У мене сьогодні народився онук. Я думаю, що це знак неба, що воно підтримало моє рішення".
"Ми чекаємо на нового кандидата в президенти", – резюмував нардеп.

Комментариев: 0
Добавить комментарий