Платники податків за 9 місяців року зібрали до міської казни 127 мільйонів гривень

Тростянецька міська рада за 9 місяців недобрала до планового показника надходжень до бюджету 2,1 млн. грн. Втім, навряд чи така статистика може зіпсувати настрій чиновникам, коли йдеться про зібрані 127,3 млн. грн. Ще рік тому такий бюджет у Тростянці нікому не міг і приснитися. А сьогодні – після створення ОТГ, це реальність.  

При затверджених показниках надходжень за 9 місяців в сумі 129,5 млн. грн. фактично надійшло 127,3 млн. грн., або 98,4%. З них 70 млн. – це власні надходження. Про це на сесії міської ради доповіла начальник фінансового управління міської ради Альона Калініченко. При цьому вона зазначила, що власних доходів також недобрали до запланованого рівня - на 990 тис. грн. Недорахувались і субвенції з районного бюджету на 1,1 млн.

  • Не виконали не тому, що погано працювали, просто поставили «вищу планку» і очікували вищі надходження, - прокоментувала А.Калініченко.

По більшості показників доходів до бюджету показники цього року вищі за минулорічні, як наприклад податку з доходів фізичних осіб зібрали на 8,8 млн. більше. Перевиконали рентну плату, акциз за пальне, адміністративні збори. 

Проблемними у зборів доходів є акциз за продаж алкоголю і тютюну, плата єдиного податку підприємцями 1-3 групи, по єдиному податку сільгоспвиробників, менше отримали і офіційних трансфертів - з 57 млн. надійшло 55,9 млн.

Якщо говорити по структурі доходів, то, наприклад, у власних надходженнях тільки одна шоколадна фабрика сплатила податків біля 10 млн. грн. Ще одним стовповим платником податків є залізничний транспорт – від них надійшло біля 9,6 млн. 

Серед фізичних осіб-підприємців найбільшим платником податків є Олександр Линник, який сплатив 165 тис. грн. із заробітної плати своїх працівників.

По спеціальному фонду надійшло 8,6 млн. грн., що складає 89% від запланованих надходжень.

Комментариев: 0
Добавить комментарий