У Тростянці формально розпочався опалювальний сезон

Відповідне розпорядження «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років в Тростянецькій міській ОТГ підписав міський голова Тростянця Юрій Бова.

Згідно з розпорядженням, з 15.10.2018  року, при умові зниження середньодобової температури повітря нижче +8 º С протягом 3 діб, теплопостачальні підприємства розпочинають подачу опалення до бюджетних установ.

Виконавцям - КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ», КЗ ТМР «Тростянецька ЦРЛ», відділам освіти, культури   Тростянецької міської ОТГ рекомендовано першочергово забезпечити теплом дитячі, лікувальні, учбові заклади, гуртожиток вул. Заводська, 1, інші об’єкти соціальної та бюджетної сфери.

Станом на ранок 15 жовтня температура повітря була +7 º С, втім до обіду вона вже була за 10 º С. А за прогнозами синоптиків до п’ятниці 19 жовтня, висока плюсова температура протримається. Тому включати котельні, очевидно, в місті поспішати не будуть. На це націлює керівників теплогенеруючих установ та закладів і рішення мерії: пункт 4.1. – «вести щодобовий контроль за температурним режимом навколишнього середовища…»; пункт 4.2. – «проводити заходи по ефективному використанню газу та твердого палива, регулюючи роботу опалювальних приладів в залежності від температури навколишнього повітря».

Щодо приватного сектору, то тут кожна сім`я приймає рішення щодо опалення своїх помешкань незалежно від рішення мерії - тростянецький житловий сектор вже давно переведений на індивідуальне опалення. 

Нагадаємо, 3 жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд ухвалив рішення з 15 жовтня розпочати опалювальний сезон. Разом з тим він додав, що у регіонах місцева влада буде сама вирішувати, коли саме почати опалювальний сезон і це буде для неї тестом "на розуміння потреб і проблем людей".

Комментариев: 0
Добавить комментарий