Чоловік ножем зарізав себе

До Тростянецького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що у приватному будинку виявлено тіло людини без ознак життя. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група для проведення перевірки по даному факту.
Попередньо було встановлено, що того ранку 75-річний чоловік запросив до свого господарства 48-річного сусіда, аби той допоміг поскладати дрова з вулиці на подвір'я. 
Сусід погодився і розпочав роботу. Приблизно за дві години 75-річний пенсіонер вийшов з будинку разом з своєю дружиною, останні сварилися. В ході сварки 81-річна жінка, не бажаючи продовжувати конфлікт, пішла до сусідки, а господар пішов до будинку. 
Ще приблизно через дві години сусід переносив дрова і вирішив повідомити про це пенсіонера. Зайшовши до помешкання, він виявив, що дідусь лежить на дивані у кімнаті з ножем у грудній клітині. 48-річний сусід намагався допомогти господарю, надати першу медичну допомогу, але останній вже не дихав.  
Наразі по даному факту триває подальша перевірка. Дана подія зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян Тростянецького відділення поліції. 
Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) з додатковою кваліфікацією - самогубство. 
«Причина смерті чоловіка буде встановлена після проведення судово-медичної експертизи», - прокоментував начальник Тростянецького відділення Національної поліції Ігор Кісільов.

Комментариев: 0
Добавить комментарий