Поліція затримала чоловіка, ймовірно причетного до вчинення шахрайства

12 лютого, вночі, близько 1-ї години, на лінію «102» звернулася 80-річна сумчанка. Поліцейські, прибувши на місце події, встановили, що жінці зателефонував невідомий, який представився слідчим, та повідомив, що їй необхідно передати грошові кошти для визволення дочки з поліції. 

Розмовляючи з невідомим, заявниця почула, як їй здалося, голос дочки. Вона прохала допомогти, а саме передати гроші, як того просять «поліцейські», необхідні для операції потерпілого в ДТП, яку вона, ніби-то, вчинила. Перебуваючи в сильному хвилюванні, жінка, не вагаючись, вийшла до під’їзду та віддала «псевдополіцейському» гроші в сумі близько 100 тисяч гривень.

Уже через деякий час, збентежена матір заспокоїлася та зателефонувала дочці. Виявилося, що вона знаходиться вдома й ні в яку ДТП, звісно ж, не потрапляла. Ошукана жінка надала інспекторам прикмети чоловіка, якому вона передала свої кошти. І вже через деякий час, на вулиці увагу охоронців порядку привернув чоловік, який побачивши їх, прискорив ходу та змінив напрямок руху в бік дворової території. Коли поліцейські під’їхали до нього, то він непомітно кинув під службовий автомобіль свій мобільний телефон, однак його дії все ж помітили патрульні. До того ж громадянин відповідав наданим заявницею прикметам. Спілкуючись із патрульними, він помітно нервував, плутався у своїх поясненнях, що ще більше викликало підозру охоронців порядку.

Інспектори доставили чоловіка до Сумського відділу поліції для встановлення обставин справи.

Наразі слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки) ККУ. Тривають слідчі дії.

Комментариев: 0
Добавить комментарий