За розбійний напад на дівчину з метою заволодіння її майном – 4 роки позбавлення волі.

Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно жителя м. Тростянець, який вчинив розбійний напад на жінку аби заволодіти її мобільним телефоном. 


В суді доведено, що в січні 2018 року близько 2 години ночі обвинувачений К., після відпочинку в одному із вечірніх закладів
 м. Тростянець, проводячи одну із знайомих жінок додому, вже біля під’їзду її будинку, скориставшись відсутністю поряд інших осіб, діючи зненацька і неочікувано, будучи значно сильнішим, здійснив напад на жінку Л., вдарив її в обличчя. Від  сильного удару потерпіла впала на землю, а обвинувачений К. дістав з кишені її куртки мобільний телефон та забрав собі. 

В подальшому, в цю ж ніч, працівниками поліції громадянин К. був затриманий на одній з вулиць м. Тростянець з мобільним телефоном потерпілої у вимкненому стані, вже  без сім-картки. 

Під час судового розгляду, незважаючи на намагання обвинуваченого К. переконати суд в доброчесності його намірів, за принципової позиції прокуратури винуватість обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення доведено в межах висунутого обвинувачення. 

Обвинуваченого К. визнано винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 187 КК України (Розбій) та засуджено до 4 років позбавлення волі. У справі призначено апеляційний розгляд. 


А. Кузнецов, прокурор Тростянецького відділу

Охтирської місцевої прокуратури 

Комментариев: 0
Добавить комментарий