Нежданий візит до колишньої дружини закінчився крадіжкою 2 тисяч гривень і відкриттям кримінального провадження.

До Тростянецького відділення поліції звернулася 50-річна жителька Боромлі з повідомленням про те, що невідомий зловмисник зламав замок та пошкодив вхідні двері її будинку. 

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Вже в присутності працівників поліції заявниця виявила, що з її оселі зникли грошові кошти в сумі 2000 гривень.

Опитавши жінку, сусідів та ймовірних свідків, що могли бачити зловмисника, оперативники дійшли висновку, що «руку» до вчинення крадіжки доклав хтось з її близьких. І, як з‘ясувалось, мали рацію: зловмисником виявився колишній чоловік заявниці. 

У відділі комунікації поліції Сумської області розповіли, що після розлучення 55-річний громадянин залишився жити на одному подвір‘ї з колишньою дружиною, але в сусідньому будинку. Він добре знав, де вона зберігає гроші. Влучив момент, коли та пішла з дому у справах, зламав замок, зайшов до помешкання та забрав гроші. Сам зловмисник зізнається у скоєному, говорить, що поцуплені гроші хотів витратити на власні потреби, але…не встиг – завадили працівники поліції. При ньому знайшли всю вкрадену суму, і зараз кошти вже повернуті законній власниці. 

В поліції за фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Комментариев: 0
Добавить комментарий