Наприкінці осені на ринку електроенергії з`явиться нова структура - ТОВ "ЕНЕРА СУМИ", яка далі постачатиме жителям Сумщини електрику. За ПАТ "Сумиобленерго" залишаються тільки розподільні функції

Закон України "Про ринок електроенергії" упроваджує європейську модель енергоринку в нашій державі. Вона полягає у демонополізації енергетики та дає поштовх для вільної конкуренції між енергопостачальними компаніями. На виконання зазначеного вище Закону, шляхом виділення з ПАТ "Сумиобленерго", на Сумщині створене енергетичне підприємство ТОВ "ЕНЕРА СУМИ". У найближчому майбутньому ця компанія постачатиме електроенергію жителям Сумської області. 

Про це поінформувала прес-служба ПАТ "Сумиобленерго". Саме ПАТ "Сумиобленерго" залишається розподільною організацією: виконуватиме розподіл електричної енергії, послуги комерційного обліку, експлуатацію електричних мереж, передачу електроенергії до кінцевого споживача та приєднання нових споживачів.

Детальніше про діяльність ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" розповідає її директор Ірина Лошак: "Постачальник буде безпосередньо співпрацювати зі споживачами: укладати договори, постачати електричну енергію та контролювати розрахунки за неїТОВ "ЕНЕРА СУМИ" одержала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії споживачу та є членом Оптового ринку електричної енергії України

Орієнтовно наприкінці осені споживачі електроенергії в Сумській області отримають разом із рахунками за спожиту електричну енергію заяви-приєднання до договору з новим енергопостачальником. Договір про надання послуг з розподілу та договір про постачання електричної енергії є публічними. Вони розміщені в додатках до нових законодавчих актів, які є на сайтах ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" www.sm.enera.ua та ПАТ "Сумиобленерго" у розділі "Споживачам". Підписавши цю заяву або сплативши рахунок, ви автоматично приєднаєтеся до договору про постачання електроенергії ТОВ "ЕНЕРА СУМИ". 

Як бути юридичним особам, бюджетним організаціям і іншим підприємствам? Ірина Вікторівна зазначила: якщо раніше діяли окремі правила про користування електричною енергією для юридичних та побутових споживачів, то на сьогодні це єдині Правила роздрібного ринку електричної енергії. Відповідно, однаковий підхід є до всіх споживачів.

Сьогодні фахівці ПАТ "Сумиобленерго" та ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" працюють, щоб перехід був комфортним для кожного. Зміни не вплинуть на надійність електропостачання та якість обслуговування.
Комментариев: 0
Добавить комментарий