Водії, не вірять очам своїм – не на копійки, а відразу на гривню на деяких АЗС підняли вартість бензинів і дизеля. В Україні почалася епідемія подорожчання пального.

Приводів для перегляду цінників у заправників вистачає. Зростаючі в останні дні ціни на нафту, звичайно, не могли так скоро відбитися на українському роздробі, зате зростаючий курс долара - цілком.  Деякі експерти вже прокоментували, що зараз імпортери, в тому числі палива, активно скуповують долар на міжбанку. Що, до речі, є однією з причин зростання курсу.

Відтак, сьогодні, на одній з найбільш популярних АЗС  "ANP", пальне продають по такій ціні: А95 (energy) – 29.45 грн., А95 звичайний – 28.95 грн.,  А92 (energy) – 27.95 грн. і ДП – 27.00 грн.

Зростає ціна пального і на потужних всеукраїнських мережах, які не представлені в районі. Наприклад, АЗС WOG вранці 30 серпня  ціни на всі види палива підняли на 50 коп./л. З сьогоднішнього дня літр «п'ятого» тут наливають по 32,95 грн., А дизель заправляють по 30,45 грн./л. І хоча традиційний «партнер» щодо підвищення цін, мережа Окко, поки зберегла вчорашній рівень цін, експерти не сумніваються, що відповідь конкурента не змусить себе чекати.

Комментариев: 0
Добавить комментарий