» » Бухарєв заступився за споживачів газу Сумщини


Бухарєв заступився за споживачів газу Сумщини

"До мене, як народного депутата України від Сумщини, надходять численні звернення від жителів та представників депутатського корпусу області щодо можливих неправомірних дій окремих посадових осіб ПАТ "Сумигаз" та необхідності забезпечення стабільного функціонування газорозподільної системи в регіоні", - написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Владислав Бухарєв.

Зокрема, у своїх зверненнях жителі Сумської області вказують народному депутату, що у листопаді 2018 року вони отримали перші платіжки за газ з міфічними донарахуваннями за додаткові обсяги газу у зв’язку, з нібито, стисканням газу через пониження температури. Це неправомірні дії, адже ані законами, ані договорами, які мешканці Сумщини уклали з постачальником, такі донарахування не передбачені. А покриття об’єктивної різниці у вимірах природного газу вже закладено в тариф.

Також, обурюють людей і нарахування та вимагання сплати додаткових коштів за послуги, що вже були компенсовані з інших джерел, у тому числі субсидій, а також проведення повірки лічильників за рахунок споживачів, хоча ця послуга має надаватися за рахунок ПАТ «Сумигаз». Отримання будь-яких погоджень з боку товариства, щодо яких згідно з законодавством звертаються споживачі при реконструкціях (ремонтах) вузлів обліку газу, введення в експлуатацію житлових та нежитлових будівель, газоспоживаючого обладнання тощо, триває місяцями та супроводжується постійними надуманими претензіями.

Ці дії вкрай негативно впливають на суспільно-політичну ситуацію в Сумській області, особливо враховуючи те, що відбувалися вони протягом запровадженого воєнного стану і тривають до сьогодні. Так, нехтуючи інтересами Держави, некомпетентні управлінці довели ПАТ «Сумигаз» до скрутного фінансово-економічного стану, коли внаслідок нестачі коштів відбуваються постійні скорочення чисельності працівників та руйнується матеріально-технічна база.

З урахуванням зазначеного, на цьому сесійному тижні народний депутат України Владислав Бухарєв звернувся з депутатськими запитами до Прем’єр-міністра України Volodymyr Groysman, Генерального прокурора України Юрій Луценко та Міністра внутрішніх справ України Arsen Avakov з проханням втрутитися у ситуацію з метою недопущення можливих протиправних дій ПАТ «Сумигаз», забезпечення дотримання прав споживачів газу, покращення інвестиційного клімату та сприяння розвитку підприємництва в регіоні, забезпечення енергетичної безпеки та стабільного функціонування газорозподільних мереж та газопостачання Сумщини.

"Сподіваюсь на швидкі та дієві заходи відповідальних посадовців державних та правоохоронних органів з вирішення вказаної проблематики", - зазначає народний депутат.

Комментариев: 0
Добавить комментарий