» » Передплата на газети на 2020 рік розпочалась із запізенням на місяць. Пошта знову підвищує свої тарифи


Передплата на газети на 2020 рік розпочалась із запізенням на місяць. Пошта знову підвищує свої тарифи

Цього понеділка “Укрпошта” нарешті “розродилася” з відкриттям передплати на періодичні друковані видання. Відтак, з 7 жовтня  розпочалася офіційна передплата на газети і журнали на перше півріччя 2020 року.
Поки що в поштових відділеннях користуються електронною версією каталогу періодичних видань. А тому люди ще не можуть взяти його до рук, погортати і вибрати на наступний рік ті з них, звідкіля черпатимуть корисну інформацію і новини весь рік. Тільки після 15 жовтня поштовики обіцяють друковані каталоги.
Чому так пізно відкрилася передплата в цьому році? Бо “Укрпошта” є монополістом у сфері розповсюдження газет. І сама диктує умови. А ще - ціни. Користуючись цим несподівано для редакцій вкотре підняла ціни на вартість своїх послуг ще на 15%, мовляв зросли видатки на пальне, зарплату поштарям і т.д. 
А пенсії і зарплати у людей зросли? Ні. То на яких підставах підвищення тарифів? Наша газета передплатну ціну не підвищувала. Але вона все ж зросла порівняно з минулим роком - на ті самі 15% пошти.
Редакції газет в побоюванні, що це знову призведе до зменшення тиражів. Адже люди і так ледь зводять кінці з кінцями. Але якщо знищити всі українські газети, особливо місцеві, які найбільше наближені до людей, то ми перетворимось на дике суспільство, де лише стрілянина, розгуляї, вбивства... Скажете, є Інтернет. Відповідаємо - далеко не у всіх він є, як не всі люди, особливо старшого покоління, користуються сучасними гаджетами. 
Тому газети треба зберегти. Вони потрібні суспільству, людям. До вас ми і звертаємося, шановні читачі, зараз дуже потрібне ваше розуміння ситуації та ваша підтримка нашої газети.
З багатьма з вас ми вже дружимо не один рік. Для двох тисяч «Тиждень» вже став родинною газетою, до якої ви звикли, як до порадниці. Ми дякуємо всім вам за це. 
В нашій газеті найбільше новин, які ви не прочитаєте в будь-якій іншій місцевій газеті чи в мережі Інтернет. Наша газета подає збалансовану і об`єктивну інформацію, ми не прогинаємося під владу, завжди  вступаємося за правду і відстоюємо ваші права.  Про багато з того, що відбувається в нашому місті і районі, інші газети взагалі бояться писати. А ми висвітлюємо все суспільно-важливе. 
В “ТИЖНІ” є що почитати для душі. І навіть якщо ви не читаєте газет, зробіть приємний подарунок вашим батькам чи близьким вам людям, які все життя новини черпають з преси - ціна передплати на «ТИЖДЕНЬ» невелика, а згадувати вас з вдячністю ці люди будуть весь наступний рік.
Залишаймося друзями і далі.
Передплачуйте “ТИЖДЕНЬ”!
  
Комментариев: 0
Добавить комментарий