» » «ШЛЮБ ЗА ДОБУ»: від грудня до грудня – 60 одружень


«ШЛЮБ ЗА ДОБУ»: від грудня до грудня – 60 одружень


Рік тому, у грудні 2017 року, місто Тростянець стало другим на Сумщині, де долучилися до нового, сучасного, креативного проекту Міністерства юстиції України щодо державної реєстрації одруження у скорочені строки – «ШЛЮБ ЗА ДОБУ». 

Послуга користується неабиякою популярністю, і не тільки серед місцевих жителів. Реєстрували шлюби громадяни Польщі, Німеччини, Латвії, Литви, Італії, Ізраїлю, Азербайджану, Молдови, Туреччини, Єгипту.

За рік в рамках пілотного проекту було укладено майже 60 шлюбів (це близько третини від усіх зареєстрованих шлюбів у відділі у 2018 році, яких було 191). 

А сьогодні скористались перевагами пілотного проекту Мін’юсту «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» та одружились у палаці Голіцина з його прекрасними залами та аурою, палкої любові українка Аліна та поляк Єжи! 

Юстиція Сумщини вітає молодят з народженням родини. Нехай ваші відносини будуть міцними і щирими, в сім’ї панує розуміння і щастя, спільний шлях буде світлим і щасливим.

Всі закохані пари інформуємо, що скористатись даним сервісом дуже просто. Нареченим необхідно зробити кілька простих кроків: звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу (у нашому місті це комунальний заклад Тростянецької міської ради «Тростянецький краєзнавчий музей»), обрати дату та час проведення державної реєстрації шлюбу, укласти цивільно-правовий договір про надання послуги та завітати на власне весілля!

Комментариев: 0
Добавить комментарий