» » Миколай у віконце заглядає, подарунки підкладає


Миколай у віконце заглядає, подарунки підкладає

19 грудня – День Святого Миколая Чудотворця, другого після Бога заступника на землі. В ніч з 18 на 19 грудня він спускається з небес, щоб нагородити дітей за їх добрі вчинки. Дітлахи з нетерпінням чекають цю ніч, а у переддень свята пишуть листи до Миколая. Адже знають, що за їх слухняність, старанність і хорошу поведінку Святий принесе їм омріяні подарунки. Чекали на Миколу Чудотворцям і в Білківській школі, підготувавши йому цілу низку своїх добрих справ.

Про них розповіли на загальношкільному, по-родинному теплому святі «Спілкуймося серцем», на яке зібралося все шкільне товариство. Діти разом з дорослими підготували цікаву програму – співали пісень, інсценували казку, віршованими рядками розповідали про дива у цю ніч та про Миколая з торбинкою, у якій повно гостинців для слухняних діточок.

Розпочався святковий захід захоплюючим, фантастичним виступом нашої юної зірочки-акробатки Даші Черкашиної, який продовжили наймолодші зі шкільної родини – першокласники. А щоб малеча почувалася впевненіше на сцені, їм допомагала їх перша вчителька Тетяна Яременко та старші товариші – учні 2 та 3 класів. Цікаву виставу про добру дівчинку разом зі своїми наставниками Зоєю Яровою та Оленою Кошель показали глядачам юні учасники драматичного гуртка, а третьокласники задобрювали Миколая піснями.

І він не забарився – завітав до дітлахів, як зазвичай, із торбиною, повною подарунків, та зі своїми помічниками. Разом з директором школи Людмилою Маленко Миколай під гучні оплески залу запросив на сцену гордість школи – учнів, чиї портрети прикрасили оновлену шкільну Дошку пошани. Учнів, які досягли значних успіхів у навчанні, спортивному, загальношкільному житті, переможців районних учнівських олімпіад.

Віддячили подарунками і тих, хто долучився до доброчинної акції «Добра справа до природи – годівничка птахам», започаткованої вчителем біології Людмилою Курило. Людмила Федорівна подякувала всім небайдужим до долі братів наших менших, зокрема, найактивнішим учасникам акції – учням 1-3 класів та їх батькам. Щоб привітати білківських школярів та педагогів з Днем Святого Миколая, до школи завітав сільський голова місцевої громади Сергій Пономаренко. Разом з вітальними словами Сергій Миколайович прихопив із собою цілий мішок м’ячів та корисні яблука, щоб діти завжди були сильними і здоровими.

Під завісу святкової програми, зачитавши дитячі листи зі скриньки, Миколай вручив солодкі пакунки кожному класному колективу, про які потурбувалися спонсори – місцеве сільгосптовариство «Райз-Максимко». Символічні новорічні даруночки отримали від Миколая і ті, чиї листи йому сподобалися найбільше. Зокрема, це Антон Міщенко, Богдана Лісняк, Катерина Хоменко, Поліна Кулібаба та ін.

І звісно ж, не обійшлося без фотосесій, які пройшли біля актової зали, де розмістилася фото зона з новорічними персонажами, яку облаштували старшокласники разом з вчителем-організатором Людмилою Курило; а також біля красуні – ялинки, яку вдягли в новорічне вбрання напередодні свята.

Комментариев: 0
Добавить комментарий