» » Фіаско Бови в «Нових лідерах»


Фіаско Бови в «Нових лідерах»

Похід «найпрогресивнішого мера» Юрія Бови за мільйон у проекті «Нові лідери» безславно завершився – тростянецький очільник загубився у сотні претендентів, так і не потрапивши до фінальної десятки.

Сотня лідерів, які самі себе заявили на участь у конкурсі, представляли свої програми і результати їх реалізації перед експертами Відбіркової комісії. Потенційних лідерів оцінювали авторитетні громадські діячі - Ольга Айвазовська, Роман Бондар, Гліб Вишлінський, Андрій Вишневський, Світлана Матвієнко, Таміла Ташева, Ярослав Юрчишин.

Після двох відбіркових програм, 18 жовтня, нарешті була представлена десятка "нових лідерів". Нашого Бови серед них не було. 

Нагадаємо, фішкою Бови у цьому проекті було ЯКІСНЕ ТА БЕЗКОШТОВНЕ ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ. У своїй презентації тростянецький мер обіцяв, що через п’ять років занедбаний медичний заклад у 20-тисячному містечку перетворить на лікарню європейського рівня. Очевидно, саме для переконливості і був проведений ремонт в терапії, де у кожній палаті чотири ліжка, замість восьми, є душова, туалет, холодильник і навіть Інтернет. Зрозуміло, зробити все це меру було не важко, витрачаючи не з власної кишені, а з бюджету міста гроші за принципом - "хазяин-барин" - мільйон за мільйоном, точніше десяток мільйонів за десятком мільйонів гривень. Ось тільки після провалу у «Нових лідерах» чи візьметься Бова в таких масштабах ремонтувати наступні відділення? 

Коментуючи результати відбору, ведучий програми «Нові лідери» шоумен Сергій Притула сказав:

"Цей відбір дав компетентному журі можливість зрозуміти, що людей, яких хотілося б бачити у фіналі, більше, ніж десять. Водночас ми побачили і таких учасників проекту, які звикли не працювати, а мріяти і піаритися на своїх мріях". Притула не уточняв, до якої групи журі відносить тростянецького мера. У своєму майже півгодинному інтерв’ю про нього Притула не сказав ані слова. 


А про обрану топ десятку зазначив: «Це люди, яким варто довіряти».

Тож, як бачимо, піар – ще не конкретні справи. І це зуміли розпізнати і на рівні всеукраїнського конкурсу.

Комментариев: 0
Добавить комментарий