» » Владислав Бухарєв ініціює службове розслідування бездіяльності Сипка


Владислав Бухарєв ініціює службове розслідування бездіяльності Сипка

За підсумками останніх прийомів громадян в Тростянецькому і Охтирському районах, на яких побували десятки мешканців, народний депутат України Владислав Бухарєв, обраний по округу, до якого входять і ці два райони, був змушений звернутися до Президента Порошенка щодо його реагування на відверте ігнорування своїх службових обов’язків головами цих двох РДА.

 «Багато проблем, з якими до мене звертаються люди, могли б ефективно розв’язувати на місцевому рівні, зокрема за участю представників місцевої влади. Замість того, щоб допомагати та сприяти, ці чиновники систематично ігнорують вимоги п.8 ст.17 Закону України «Про статус народного депутата України» щодо їх обов’язкової присутності під час особистого прийому народним депутатом, тим самим виявляють байдужість до проблем земляків», – акцентує Владислав Бухарєв.

Треба додати, що, зокрема, голова Тростянецької райдержадміністрацій Олег Сипко не вперше ігнорує обов`язкове особисте перебування під час прийомів народного депутата Бухарєва. Хоча не міг він не знати про них. Наприклад, про проведення особистого прийому громадян 25 вересня парламентар офіційно, завчасно розміщував оголошення мінімум у двох місцевих газетах, в тому числі і Тростянця, де було точно вказано і час, і місце проведення прийому. А вже названий нами пункт 8 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» чітко вказує: «Керівник органу державної влади чи органу місцевого самоврядування зобов'язаний бути присутнім на прийомі народного депутата особисто або уповноважити на це замість себе іншу посадову особу за погодженням з народним депутатом». 

Тобто, 25 вересня у Тростянці на прийомі народного депутата Владислава Бухарєва мали б бути присутні не тільки О.Сипко, як офіційний ставленик президента, а й обрані на місцевих виборах інші два керівніики - голова райради А.Корж та міський голова Ю.Бова. У Лебедині, наприклад, на такому ж прийомі, вже наступного дня були присутні і мер, і заступниця голови РДА. А наші очільники чогось бояться. Чи не гніву людей, проблеми яких вони роками не вирішують, тому люди і йдуть до народного депутата. А вирішення переважної більшості цих проблем перебуває саме у компетенції місцевої влади. 

У своєму зверненні В.В.Бухарєв вимагає від керівництва України призначити службове розслідування стосовно голів районних держадміністрацій Тростянецького та Охтирського районів Сумщини для встановлення причин їх відсутності на прийомах народного депутата України. Хоча відповідні висновки мають також зробити і Бова з Коржем.

Владислав Бухарєв наголошує у своєму зверненні, що лише спільними зусиллями місцевої та центральної влади можна покращити життя мешканців Сумській області.

Комментариев: 0
Добавить комментарий