» » Хлопці йдуть на службу в армію


Хлопці йдуть на службу в армію

З 1 жовтня розпочався так званий осінній призов молоді на службу до армії. Триватиме він до кінця цього року. Відповідно до рішення Кабміну, з урахуванням резерву на Сумську область передбачено 741 призовник. Тростянецький район має направити на військову службу біля півсотні призовників. Служити підуть у Збройні Сили, до Національної гвардії, до державної служби з питань транспорту.

На минулому тижні до війська відправили перші 120 призовників. Хто з вищою освітою – служитимуть рік, решта – півтора роки.

На початку листопада про виконання плану чергового призову говорили в райдержадміністрації  за участі голови райдержадміністрації Олега Сипка, районного військового комісара Сергія Швайкуса, заступника начальника Тростянецького відділу поліції Олексія Назарова, керівники місцевих ОТГ, т.в.о. головного лікаря Тростянецької ЦРЛ Лариси Таравської та головного спеціаліста з питань оборони та мобілізаційної роботи апарату РДА Вячеслава Берднікова.

Проводжаючи свої дітей на серйозне випробування, всі батьки бажають їм успішно пройти цю армійську школу і вже змужнілими повернутися додому. В комісаріаті наголошують, що під час проходження строкової служби солдатів не відправлятимуть у зону проведення Операції об`єднаних сил. Щоб оволодіти новою військовою спеціальністю, спочатку для новобранців передбачений «курс молодого бійця» в одному із навчальних центрів. Термін – від місяця до трьох. Далі вони відбувають у військові частини для подальшого проходження служби.

Переховуватися від армії призовникам не радять. Для тих, хто ухиляється від служби, передбачене серйозне покарання. Крім того, вже сьогодні підготовлені зміни до законодавства, згідно якого під час виїзду за кордон, перевірятиметься наявність військового квитка.

Комментариев: 0
Добавить комментарий