» » Екс-начальник Тростянецької поліції попався на вимаганні


Екс-начальник Тростянецької поліції попався на вимаганні

4 березня, після проведення обшуків в Сумському райвідділі поліції, був затриманий його начальник - в недалекому минулому начальник Тростянецького відділення поліції Андрій Сердюк та ще кілька людей. Улюблена  фраза у Сердюка була - «волохата лапа» - ось і «прилип» нею сам.
Інформацію підтвердив начальник обласної поліції Микола Лушпієнко, проте в зв'язку з чим саме затримали поліцейських, не повідомив. Неофіційні джерела повідомляють про кримінальне провадження за фактом систематичних вимагань.
 "Скоріш за все, чистий кримінал", - сказав начальник Головного управління Нацполіції в Сумській області Микола Лушпієнко, який те, що відбулося, назвав «системою самоочищення від усіх цих людей, які мають відношення до чогось такого поганого, що називається злочином. Люди мають працювати на користь людей. 
Якщо там є порушення, буде відповідати згідно із законом. Це ще раз підтверджує, що і міністр, і голова Національної поліції, і, найголовніше, ми самі очищуємося від тих, хто запятнав мундир. Тут ніхто нікого не покриває. Якщо порушення буде криміналом, за кримінал будуть відповідати. Тут ніякої політики немає. 
Головне слідче управління Національної поліції працює, Департамент внутрішньої безпеки працює, управління внутрішньої безпеки здійснює супроводження. Більше інформації Вам потім нададуть.
У зв'язку з чим саме затримали начальника відділу поліції Андрія Сердюка, і чи у пред`явлених підозрах є факти вимагань в тому числі і в період роботи пана начальника в Тростянецькому районі, офіційні джерела поки не повідомляють. Неофіційні джерела розповідають що ця особа, а також кілька інших підозрюваних займалися систематичним здирництвом. Як і те, що поліцейські чиновники раніше навіть «кришували» різні сфери бізнесу і мали з того особисту вигоду. 
Якби ситуація не виглядала серйозною і підозри не спирались на факти,навряд чи проводились обшуки за місцем проживання підозрюваних, в службових кабінетах і автомобілях викритих хабарників. На підставі ст. 208 КПК України затримано начальник районного відділу поліції, начальник сектора реагування патрульної поліції і один із співробітників підрозділу ", - розповіли в прес-службі поліції.
Затриманим оголошено підозру, готується обрання запобіжного заходу. За вчинені дії хабарникам загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.
"Такі випадки є неприпустимими в поліції. Ми будемо оперативно і суворо реагувати на подібні факти, а винуватці нестимуть відповідальність за всіма вимогами закону", - прокоментував затримання глава Національної поліції Сергій Князєв.


Комментариев: 0
Добавить комментарий